Pozwól się ugościć !

Jesteśmy rdzennymi Góralami, przez których tradycje są niezmiennie kultywowane i bardzo szanowane. Kochamy nasz region i cieszymy się, że możemy uczestniczyć w poznawaniu go przez Gości z innych części Polski oraz zagranicy.

To, co możemy dać od siebie to nienagannie przygotowane pokoje noclegowe, wspaniały, domowy klimat w Willi oraz miłą obsługę i pomoc.

Ponadto, nasza Willa znajduje się w zacisznej dzielnicy Poronina, otoczona innymi górskimi domami, w których rodziny, podobnie jak i my, szczycą się swoim pochodzeniem i częścią swej kultury.

Mieszkając u nas, zobaczycie jak wygląda nasza codzienność, usłyszycie nasz góralski język i w pełni poczujecie uroki życia na Podhalu.

Zapewniamy, że będziecie oczarowani!

Bo urlop musi być beztroski !

czyli Gościna u Maryny od kuchni

       Kto na urlopie chce zawracać sobie głowę przygotowaniem śniadań, szukaniem restauracji czy zamawianiem gotowych dań z nieznanych miejsc?

Urlop to odpoczynek od pracy, ale nie należy brać wolnego od zdrowego odżywiania się! Dlatego właśnie poza standardową ofertą noclegu oferujemy też przygotowanie różnorodnych, zdrowych i smacznych posiłków.

W ofercie dodatkowo:

 →  BB ( czyli pobyt ze śniadaniem)

Podane w formie bufetu, urozmaicone i świeżo przygotowane śniadanie, które zaspokoi głód i kubki smakowe tak dorosłych, jak i młodszych Gości naszej willi. Urlop w górach zawsze wymaga sił i energii, dlatego warto zadbać o ich uzupełnienie już z samego rana!

 

→  HB (nocleg ze śniadaniem oraz obiadokolacją)

W ciągu wyczerpującego dnia wypełnionego zwiedzaniem, narciarstwem lub inną formą rekreacji, ciężko czasem o wyszukanie odpowiedniego miejsca na obiad. Przyjemnie natomiast wrócić do ciepłego i przytulnego lokum, które na czas urlopu staje się Twoim domem. Gościna u Maryny oferuje to, czego w tradycji góralskiej nie może zabraknąć - ciepły, domowy i bogaty w składniki odżywcze obiad, który zachwyci smakiem oraz tradycyjnym sposobem przyrządzenia go.